Witryna zrealizowana dzięki:

Nowe zajęcia w ofercie Przedszkolnego Klubu Sportowego: Taniec Ludowy i Flamenco

TANIEC LUDOWY – zajęcia opierają się na tańcu ludowym i zabawach muzyczno-tanecznych. Taniec ludowy to coraz bardziej powszechna forma tańca dla dzieci, ponieważ kroki taneczne można dostosować do wieku małych tancerzy, a zabawa jaka temu towarzyszy jest świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Taniec ludowy rozwija nie tylko poczucie rytmu i inne zdolności muzyczne i taneczne dzieci, ale także jest świetną okazją do zapoznania się z bogactwem i pięknem polskiej kultury ludowej. Efekty nauki tańca będą prezentowane w postaci układów tanecznych.

 

FLAMENCO jako klejnot kultury hiszpańskiej przybliży dzieciom kulturę tego kraju, pozwoli poznać słówka w tym języku, a także poprzez swoją harmonijność ochroni kręgosłup i wspomoże koordynację.

Zajęcia poprowadzi Pani Julia Kłosińska, która pracuje już z dziećmi w Szkole Strumienie oraz w innych szkołach podstawowych od pięciu lat.

 

W imieniu Pani Pauliny i Pani Julii – instruktorek powyższych zajęć – zapraszamy na zajęcia.

Można przetestować zajęcia nieodpłatnie w ramach tygodnia pokazowego w dniach 18-22 września.