OFERTA LETNIA DLA PRZEDSZKOLAKÓW ZE STRUMIENI

Jak co roku Przedszkolny Klub Sportowy przygotował ofertę letnią dla tegorocznych Biedronek, Wiewiórek i Koników, która obejmuje:

AKTYWNE LATO Z PKS

W trakcie trwania dyżuru opiekuńczego w przedszkolu w każdym kolejnym tygodniu możliwy będzie udział w zajęciach w ramach „Wakacyjnego tygodnia z…”

Opłata za wybrany tydzień zajęć to 150 zł, a w przypadku pojedynczych dni 35 zł za dzień.

Zapisy do 14 czerwca: [KLIKNIJ BY PRZEJŚĆ DO FORMULARZA ZGŁOSZEŃ]

W przypadku zapisu na pojedyncze dni prosimy po dokonaniu zapisu przez formularz o przesłanie mailem na adres biuro@ukszagle.pl informacji, w których dniach dziecko ma brać udział w zajęciach.

Informujemy, że zapis na zajęcia PKS nie jest równoznaczny z zapisem na dyżur opiekuńczy w przedszkolu. Zapisy na dyżur opiekuńczy przyjmuje Przedszkole.

SENSORYKA DLA SMYKA- dwudniowe warsztaty dla przedszkolaków (1-2.08.2024 r.)

„SENSORYKA DLA SMYKA” to warsztaty dla przedszkolaków z posiłkami i opieką w godz. 8.30-16.00.

Przez dwa dni warsztatów dzieci przeniosą się do świata zmysłów, które pobudzone zostaną różnymi zabawami i działaniami sensorycznymi. Na dzieci będzie czekało też mnóstwo ćwiczeń i zabaw psychomotorycznych wspierających prawidłowy rozwój oraz innych działań wspierających twórczość i wyobraźnię.

Opiekę nad dziećmi będą sprawowały znane im już z przedszkola panie- Sylwia Zduńczyk i Agnieszka Romszycka.

Oprócz tego codziennie odbędą się, znane z oferty stałej Przedszkolnego Klubu Sportowego, zajęcia Artists & Experiments, na których dzieci samodzielnie przygotują kolorowe masy sensoryczne, które zabiorą ze sobą do domu.

Zajęcia stacjonarne (tzw. warsztaty) będą trwały od 8.30 do 16.00 (na podstawie zgłoszeń podczas inicjatywy uruchomiona zostanie świetlica, w godz.: 8.00-8.30 i 16.00-16.30).

Koszt warsztatów z posiłkami 270 zł.

Posiłki:

9.00- śniadanie

12.00- obiad

14.00- podwieczorek

Ilość miejsc ograniczona.

W ŚWIECIE DZIKICH ZWIERZĄT- półkolonie przedszkolne (5-9.08.2024 r.)

Tematem przewodnim półkolonii jest „ŚWIAT DZIKICH ZWIERZĄT”.

Przez pięć dni półkolonii dzieci poznają różne dziko żyjące zwierzęta. Dowiedzą się skąd pochodzą i czym się żywią oraz nauczą się ich nazw i innych słów z nimi związanych w języku angielskim.

Na dzieci czekają również zajęcia plastyczne rozwijające twórczość i wyobraźnie oraz działania sensoryczne wspierające prawidłowy rozwój zmysłów.

Opiekę nad dziećmi będą sprawowały znane im już z przedszkola panie- Magdalena Bąk i Magdalena Rębelska.

W związku z tym, że półkolonie organizowane są przez Przedszkolny Klub Sportowy, nie może zabraknąć też elementu sportowego. Planujemy codzienne zajęcia taneczno-sportowe prowadzone przez trenerów PKS.

Oprócz tego na dzieci będzie czekała dodatkowa atrakcja- wezmą udział w warsztatach pt.: SMOKI SĄ WŚRÓD NAS, na których zobaczą prawdziwe gady (m.in. żółwie i jaszczurki) oraz dowiedzą się więcej na ich temat.

Zajęcia stacjonarne (tzw. półkolonie) będą trwały od 8.30 do 16.00 (na podstawie zgłoszeń podczas inicjatywy uruchomiona zostanie świetlica, w godz.: 8.00-8.30 i 16.00-16.30).

Koszt półkolonii z posiłkami 620 zł.

Posiłki:

9.00- śniadanie

12.00- obiad

14.00- podwieczorek

Ilość miejsc ograniczona.

Ewentualne pytania dotyczące inicjatyw letnich prosimy kierować na adres biuro@ukszagle.pl .