Witryna zrealizowana dzięki:

OFERTA UKS ŻAGLE NA FERIE ZIMOWE

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami, w związku z czym Uczniowski Klub Sportowy ŻAGLE przygotował na ten czas propozycję ciekawych, autorskich zajęć nie tylko sportowych. Poniżej przedstawiamy Państwu listę naszych feryjnych inicjatyw. Jak widać, każdy chętny znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty:

 

Międzylesie:

 

1. „KarkonoSKI POWER 2022” – Zimowy obóz turystyki aktywnej z elementami treningu funkcjonalnego,

Termin: 29.01-04.02.2022

Opieka: Hubert Dziuba, Grzegorz Całczyński

Dla kogo: 7–8 SP + 1–3 LO

Koszt: 1750 PLN,

Minimalna liczba chętnych: 10, max: 20

PRZEJDŹ DO ZAPISÓW

Opis: To już 9. zimowy obóz turystyki aktywnej, który organizujemy. Niezmiennie miejscem naszego białego szaleństwa będzie Szklarska Poręba. W programie m.in.: wycieczki górskie, snowboard, narciarstwo biegowe i zjazdowe. Nowością w tym sezonie będą treningi funkcjonalne nastawione na przeciwdziałanie kontuzjom oraz odnowę biologiczną. W cenę wliczone są m.in.: wszystkie przejazdy, zakwaterowanie wraz z wyżywieniem (śniadanie+ obiadokolacja), całodobowa opieka wychowawcza, fachowa pomoc instruktorska, wypożyczenie sprzętu narciarskiego i snowboardowego, SKIpasy oraz ubezpieczenie NNW.

 

2. „STAR WARS- ŻAGLE FORCE” – półkolonie inspirowane uniwersum Gwiezdnych Wojen

Termin: 7–11.02.2022

Opieka: Michał Siekański

Dla kogo: 4–6 SP

Koszt: 350 PLN

Minimalna liczba chętnych: 10, max: 30

PRZEJDŹ DO ZAPISÓW

Opis: Dawno, dawno temu w odległej galaktyce… Przeżyj z nami przygodę w świecie Gwiezdnych Wojen, zbuduj swój własny miecz świetlny, połącz siły z przyjaciółmi i razem pokonacie wrogów! W planach m.in. przygotowanie własnego kostiumu postaci z Gwiezdnych Wojen, gry terenowe i planszowe oraz wiele innych atrakcji!

 

Falenica

 

3. „AKADEMIA BOHATERA” – warsztaty biblijno-sportowe

Termin: : 7–11.02.2022

Opieka: Paweł Salach

Dla kogo: 1–3 SP

Koszt: 350 PLN

Minimalna liczba chętnych: 10, max: 15

PRZEJDŹ DO ZAPISÓW 

Opis: Serdecznie zapraszam na warsztaty biblijno-sportowe z gimnastyką korekcyjną i męskimi bohaterami z Biblii. Każdego dnia od poniedziałku do piątku będziemy poznawać jednego biblijnego bohatera oraz cnotę kardynalną z programu wychowawczego przed południem. Będziemy grać i bawić się na świeżym powietrzu. Po obiedzie pogramy w planszówki, szczególnie chcę polecić chrześcijańską grę z wartościami „Łowcy Talentów”. Po południu będą zajęcia z gimnastyki korekcyjnej i kalisteniki, czyli treningu w oparciu o masę własnego ciała. Jak widać, na warsztatach będzie zarówno coś dla ciała, jak i dla ducha.

 

4. „WINTER WORLD CUP” – półkolonie piłkarskie (31.01–4.02.2022) dla klas 0–4

Termin: 31.01–4.02.2022 w godzinach 8.00–16.50

Opieka: Mateusz Szymański

Dla kogo: 0–4 SP

Koszt: 400 PLN (bez posiłków) 470 PLN (z posiłkami)

Minimalna liczba chętnych: 10

PRZEJDŹ DO ZAPISÓW

Opis: Na każdy dzień zaplanowane jest wiele atrakcji. Oprócz codziennych treningów i meczów jest czas na gry i zabawy, konkursy, rekreację i pracę własną. Zajęcia odbywają się zarówno na świeżym powietrzu, jak i w hali Szkoły STRUMIENIE. Obiady przygotowane są przez najlepszy zespół kucharzy. Półkolonie piłkarskie to świetna okazja do spędzenia aktywnie czasu podczas ferii. Zachęcamy do zapisów szykuje się niezapomniana przygoda.