Witryna zrealizowana dzięki:

OFERTA ZAJĘĆ UKS NA ROK SZKOLNY 2023/2024

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę zajęć UKS na rok szkolny 2023/2024, która obejmuje następujące sekcje:

FALENICA (klasy 0-3)

 • Integracja sensoryczna (zajęcia grupowe)
 • Integracja sensoryczna (zajęcia indywidualne)
 • Judo
 • Piłka nożna
 • Pływanie (grupa początkująca, grupa kontynuująca, poziom średniozaawansowany)
 • Szachy
 • Szermierka

Zajęcia dla Falenicy startują 4 września i będą odbywały się zgodnie z harmonogramem zajęć! Wyjątek stanowią zajęcia pływania. W związku z remontem pływalni w Aninie zajęcia na basenie rozpoczną się od 11.09.2023 r.

W tym roku dla chłopców z Falenicy wydłużone zostały do 45 minut treningi pływania oraz dodana została możliwość udziału w treningu pływackim przed lekcjami w środy (6:45-7:30).

Zajęcia integracji sensorycznej i pływania mają ograniczoną liczbę miejsc. Zajęcia te wystartują jeśli zbierze się minimalna liczba chętnych. Po wyczerpaniu się limitu miejsc prosimy o kontakt mailowy z biurem klubu ( biuro@ukszagle.pl ) w celu zapisania na listę rezerwową.

Zapisy na zajęcia: [KLIK]

Wyjątek stanowią zajęcia indywidualne integracji sensorycznej w Falenicy- zainteresowanych prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na biuro@ukszagle.pl . Terapeuta skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia terminu zajęć. Informujemy, że ilość miejsc na terapię SI indywidualną jest ograniczona.

Regulamin zajęć: [KLIK]

Harmonogram UKS w Falenicy na rok szkolny 2023-24

Cennik Falenica i Międzylesie 2023-2024

MIĘDZYLESIE

 • Klub biegacza (dla klas 7-8 SP i LO)
 • Koszykówka (dla klas 4-8 SP i LO)
 • Piłka nożna (dla klas 4-6 SP)
 • Pływanie (dla klas 4-8 SP i LO)- grupa średniozaawansowana i grupa sportowa
 • Siatkówka (dla klas 4-7 SP)
 • Szachy (dla klas 4-8 SP i LO)
 • Tenis stołowy (dla klas 4-5 SP)
 • Trening funkcjonalny (dla klas 7-8 SP i LO)

Zajęcia dla Międzylesia startują 4 września i będą odbywały się zgodnie z harmonogramem zajęć! Wyjątek stanowią zajęcia pływania (w związku z remontem pływalni w Aninie zajęcia na basenie rozpoczną się od 11.09.2023 r.) oraz poniedziałkowe zajęcia szachowe- pierwsze odbędą się 11.09.2023 r., zajęcia szachowe w czwartek 7.09.2023 r. odbędą się normalnie.

W tym roku dla chłopców z Międzylesia otwarte zostały dwie, 45-minutowe jednostki treningowe pływania- we wtorki i czwartki (6:45-7:30). Na zajęciach na torze pierwszym będzie trenowała grupa średniozaawansowana (dotychczas trenująca w poniedziałki i środy) a na torze drugim grupa sportowa.

Na zajęcia pływania jest ograniczona ilość miejsc. Po wyczerpaniu się limitu miejsc prosimy o kontakt mailowy z biurem klubu (biuro@ukszagle.pl ) w celu zapisania na listę rezerwową.

Z przyjemnością informujemy też, że w ofercie dla klas 4-6 pojawiły się zajęcia piłki nożnej z panem Łukaszem Sapałą.

Zapisy na zajęcia: [KLIK]

Regulamin zajęć: [KLIK]

Harmonogram UKS w Międzylesiu na rok szkolny 2023-24

Cennik Falenica i Międzylesie 2023-2024