Witryna zrealizowana dzięki:

Ojcowie na start – VI edycja wyścigu rowerowego

Szkoła „Żagle” Stowarzyszenia „Sternik” zaprasza do udziału w kolejnej jesiennej edycji rodzinnego wyścigu rowerowego „Ojcowie na start”.  Odbędzie się on w sobotę 23 września b.r. w Międzylesiu na ternie dzielnicy Warszawa-Wawer. Trasa została wytyczona ścieżkami Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Wydarzenie ma na celu promocję zdrowego trybu życia i wspólnego spędzania wolnego czasu ojców z dziećmi. Zachęcamy w ten sposób do aktywnego i świadomego rodzicielstwa. Po zakończeniu części sportowej przewidywany jest piknik rodzinny, a podczas niego m.in. dekoracja zwycięzców na terenie Szkoły „Żagle” przy ul. Pożaryskiego 28.

Wyścig „Ojcowie na start” rozpocznie się o godz. 11:00 (mini wyścig godzina 10:30) i trwać będzie do godzin popołudniowych. Miejsce startu oraz mety usytuowane jest na parkingu przy Szkole Podstawowej nr 138 w Międzylesiu. Poprzednie edycje wyścigu organizowane jesienią i wiosną cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, co przełożyło się na liczbę kilkuset startujących rowerzystów.

Wszelkie informacje organizacyjne znajdują się na stronie: http://warszawa.ojcowienastart.pl/

Zapisy: https://sport-timing.pl/pomiar-czasu/wydarzenie/ojcowie-na-start-3/

Tak ścigaliśmy się rok temu:

ONS-2017_A3