Witryna zrealizowana dzięki:

Relacja z obozu w Miechowie - cz. I

Relacja z obozu w Miechowie – cz. I

W niedzielę 2 sierpnia rozpoczął się kolejny letni obóz sekcji piłkarskiej UKS Żagle.
Tym razem udaliśmy się do ośrodka wypoczynkowego w Miechowie, ale zanim dotarliśmy na miejsce, odwiedziliśmy Kraków. Po małym spacerze wokół Wawelu, zawitaliśmy na pl. Szczepańskim, gdzie wystawa poświęcona Powstaniu Warszawskiemu zrodziła w głowie trenera Mateusza pewien pomysł.
Większość chłopców podeszła do niego z dużym entuzjazmem i zdecydowaliśmy się na zaśpiewanie na placu kilku utworów z repertuaru Powstańczych piosenek. Po tej spontanicznej akcji, udaliśmy się na rynek, a następnie do autokaru, aby na obiadokolację dotrzeć już do ośrodka.
W poniedziałek ruszyliśmy już na dobre, od rana treningi, czas na pracę własną, basen i zajęcia z trenerami. Tematem dnia była „RADOŚĆ” – wartość, która pozwala na budowanie dobrego ducha w drużynie oraz na uczestnictwo w treningach z optymizmem i gotowością do nauki.
Przed nami kolejne wyzwania, w tym wycieczka do parku linowego i zamku w Ogrodzieńcu. Relacje z tych wydarzeń już wkrótce.