RELACJA Z PÓŁKOLONII PIŁKARSKICH

Mistrzostwa EURO trwają w najlepsze!

Reprezentacje drużynowe z Europy walczą dzielnie o wyjścia ze swoich grup, więc i nasi piłkarze poszli za ich przykładem! Zakończyliśmy pierwszy turnus półkolonii piłkarskich organizowanych przez Uczniowski Klub Sportowy Żagle! Chłopcy na samym początku zostali podzieleni na reprezentacje konkretnych krajów. Tym razem wybrali: Francję, Niemców, Portugalię oraz Hiszpanię. Mieliśmy urozmaicone kategorie wiekowe, w związku z tym w każdej drużynie znaleźli się zarówno zerówkowicze jak i szóstoklasiści. Wiek jednak nie miał tu znaczenia, bo… Łączy nas piłka! Piłkarze rywalizowali ze sobą podczas meczyków EURO 2024, przy indywidualnym konkursie TURBOKOZAKA (konkretne umiejętności techniczne), ale również podczas codziennych obowiązków: dbania o porządek, przygotowania na treningi czy pomoc innym. Półkolonie standardowo zakończyliśmy oficjalnym wręczeniem nagród za udział w zależności od zajętego w tabeli miejsca.  U nas zwyciężyła Francja, a kto okaże się mistrzem Europy w piłce nożnej w Niemczech? Zobaczymy!