Witryna zrealizowana dzięki:

Rodzinny Turniej Szachowy – relacja

W dniu 4.11.2017. odbył się Rodzinny Turniej Szachowy dwójek. W zawodach wzięło udział 13 drużyn. Turniej przebiegał w miłej atmosferze fair play. Do dyspozycji uczestników była kawiarenka z ciastami i napojami, przygotowana i prowadzona przez Panią Joannę Góral – serdecznie dziękujemy. W zawodach zwyciężyły siostry Siekańskie, Maria i Zuzanna.
Drugie miejsce zajęli bracia Góral, Jan i Antoni. Miejsce trzecie przypadło braciom Trzeciak, Franciszkowi i Adamowi. Zwycięzcy otrzymali puchary oraz nagrody, najlepsi na szachownicach medale a pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomy. Dodatkowo puchar dla najmłodszego zawodnika turnieju otrzymała 5-letnia Pola Beroud, a dla najstarszego Pan Tadeusz Krześniak. Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie chessarbiter: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/tdr_6688/.
Turniej przeprowadzili trenerzy January Jedynak oraz Daniel Frączek.

Serdecznie zapraszamy na kolejne turnieje szachowe!

zakonczenie_szachy