Witryna zrealizowana dzięki:

Sukcesy szachowe uczniów naszej szkoły

Dominik Nocek z klasy 2b zdobył niedawno II kategorię szachową oraz podwyższył swój ranking krajowy do 1800 punktów. Dla 8-latka to nie lada wyczyn, ale możliwy do osiągnięcia, jak to dowiódł Dominik, który dzięki systematycznej pracy własnej w domu oraz regularnej grze w licznych turniejach szachowych, zwiększył swoją siłę gry i uzyskał dodatkowo, po raz pierwszy, 1119 punktów w rankingu FIDE, prowadzonym przez Międzynarodową Federację Szachową.

Takie wyniki zachęcają do dalszej intensywnej pracy, co też widać po ostatnich turniejach rozegranych przez Dominika w październiku:

– 1 miejsce w Turnieju Grand Prix Chylice – Szachy Aktywne [KLIK];
– 6 miejsce w Mistrzostwach Grodziska Mazowieckiego dla Juniorów [KLIK];
– 7 miejsce w Turnieju o Puchar OKiE Bemowo SM Wola [KLIK];
– 14 miejsce w Turnieju w Aninie do lat 20 [KLIK];
– 2 miejsce w Turnieju o Memoriał Dawida Przepiórki [KLIK];
– 2 miejsce w Turnieju w Wesołej [KLIK];
– 2 miejsce w Turnieju w Ratuszu na Bielanach [KLIK].

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dominik Nocek