Witryna zrealizowana dzięki:

Summer World Cup – Letnie Piłkarskie Półkolonie Szkolne

UKS Żagle zaprasza wszystkich klubowiczów, a także wszystkich chętnych którzy chcieliby rozpocząć przygodę z piłką nożną, do kolejnej edycji półkolonii. Motywem przewodnim półkolonii będzie Summer World Cup 2019, czyli Letnie Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Pierwszego dnia odbędzie się losowanie drużyn, które rozpocznie trwające cały tydzień rozgrywki. W piątek poznamy zwycięzcę Mistrzostw Świata, a możliwość zdobywania punktów będzie miała miejsce nie tylko na boisku, ale również poza nim. Nagradzane będą m.in. dobre zachowanie. Zajęcia w charakterze półkolonii odbywać się będą w Szkole Strumienie w godzinach 9.00-17.00.

W programie: codzienne treningi oraz mecze Summer World Cup 2019, praca własna, obiad i podwieczorek, dodatkowe atrakcje (basen, wycieczki do parku linowego oraz na Stadion Narodowy).

Termin:
I tydzień- 24-28.06.2019 r.
II tydzień- 01-5.07.2019 r.

Godziny: 9:00-17.00

Lokalizacja: Szkoła Strumienie, Józefów

Dla kogo: uczniowie Szkoły Podstawowej, Gimnazjum i Liceum

Ilość osób: minimum 10 osób

Prowadzący: Trenerzy UKS Żagle

Koszt: 450 zł z obiadami

Zapisy: https://ukszagle.sportsmanago.pl/rekrutacja
W formularzu należy wybrać klasę, a następnie sekcję „Summer World Cup I lub II tydzień”.

Serdecznie zapraszamy!!!