Witryna zrealizowana dzięki:

UKS Żagle 2010 na turnieju Deichmanna 2019

Za nami trzy kolejki rozgrywkowe kolejnej edycji Minimistrzostw Deichmanna 2019. Do rywalizacji wystawiliśmy dwie drużyny: Francję i Chorwację. Zespół Francji do tej pory rozegrał 7 meczów, wszystkie wygrywając, a nasz zawodnik Miłosz Filochowski na ten moment przewodzi klasyfikacji generalnej króla strzelców z 28 trafieniami na koncie! Chorwaci rozegrali o jeden mecz więcej, z czego 5 spotkań wygrali, a trzy niestety zakończyły się porażką. W tej drużynie najlepszym strzelcem na ten moment jest lis pola karnego – Adam Pogorzelski (9 goli).

Może zabrzmi to banalnie, ale chłopcy przyjeżdżają na ten turniej po prostu, aby grać w piłkę i robią to z pełnym zaangażowaniem. Nawet w momencie przerwy między meczami potrafią sami sobie zorganizować bratobójczy pojedynek Francja – Chorwacja 🙂 Panuje dobra atmosfera piłkarskiego święta i oto w tym właśnie chodzi. Radość z każdego gola jest autentyczna i udziela się wszystkim – powiedział po meczach trener Michał Pielech

> link do strony z harmonogramem i wynikami: http://kochamsport.pl/Zawody/DMME2019/U-9/Warszawa/Tabele/Liga

FrancjaU9

ChorwacjaU9