Witryna zrealizowana dzięki:

ZA NAMI TURNIEJ ŚW. JÓZEFA

11 marca w Józefowie odbył się Turniej Świętego Józefa dla rocznika 2014. W zawodach wzięło udział 7 drużyn. Zarówno uczniowie, trenerzy jak i rodzice zaangażowali się w organizację tego wydarzenia i doprowadzili je do doskonałego zakończenia. Turniej piłki nożnej był świetną okazją dla uczniów, aby pokazać swoje umiejętności i zjednoczyć się w sportowej rywalizacji. Od samego początku widać było, że każda drużyna jest gotowa do walki i daje z siebie wszystko, aby zdobyć zwycięstwo.

Zawody były także okazją do integracji społeczności szkolnej. Zarówno zawodnicy, trenerzy jak i rodzice mieli okazję spędzić czas razem.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1.      UKS Błyskawica Warszawa

2.      UKS ŻAGLE III

3.      Wierchy Kraków

4.      UKS ŻAGLE I

5.      UKS ŻAGLE II

6.      KS Ożarowianka

7.      Sęp Żelechów

Zawodnik turnieju: Jan Puławski (UKS ŻAGLE I)

Strzelec turnieju: Igor Kordowski (UKS Błyskawica Warszawa)

Bramkarz turnieju: Jan Jakubowski (UKS ŻAGLE III)