Witryna zrealizowana dzięki:

-PUK! PUK! -KTO TAM? -NIEPODLEGŁOŚĆ! – ZAPRASZAMY NA PIŁKARSKI TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCIOWY

Wielkimi krokami zbliża się turniej UKS Żagle dla rocznika 2013. Jest to pierwszy turniej z Cyklu Turniejów Patriotycznych organizowanych przez Uczniowski Klub Sportowy ŻAGLE przy wsparciu Miasta Józefowa.
To 11 listopada w godzinach 8.00-16.00 w szkole STRUMIENIE piłkarscy „wojownicy” podejmą wielkie wyzwanie fizyczne, i psychiczne: do rozegrania będzie wiele spotkań z przeciwnikiem i na każde trzeba wyjść bardzo skupionym. Podczas meczów każda bramka jest dla „Niepodległej”.

Oprócz zmagań na boisku, każda drużyna będzie mogła uczestniczyć w grze edukacyjnej. W tym roku, także organizujemy loterię fantową, gdzie za symboliczną kwotę będzie można kupić los. Na zakończenie turnieju wylosujemy zwycięzcę, który otrzyma cenną nagrodę. Przewidujemy także pogadankę dla naszych młodych piłkarzy o Niepodległej Polsce.

Serdecznie zapraszamy!

Świętujmy razem 104. rocznicę odzyskania niepodległości!