Witryna zrealizowana dzięki:

Zapraszamy na tegoroczną edycję Turnieju Niepodległościowego

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków UKS Żagle do aktywnego kibicowanie podczas VI edycji Niepodległościowego Turnieju Piłki Nożnej, który odbędzie się w szkole w STRUMIENIACH w sobotę 11.11.2017 w godz. 9:00 – 16:00.

W tegorocznym wydarzeniu do rywalizacji staną drużyny z rocznika 2008. Będziemy gościć zespoły z Warszawy, jak i okolic, a nawet przyjedzie specjalnie na tę okazję drużyna z Płocka. Poza oczywistymi emocjami sportowymi, czekają nas również zmagania indywidualne, gry edukacyjne oraz pogadanka z gościem specjalnym, czyli edukatorem z Muzeum Niepodległości, który przybliży młodym zawodnikom historię odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku.

Program „Sport i nowoczesny patriotyzm – budowanie wspólnoty młodych Polaków” w ramach, którego odbędzie się turniej, jest realizowany dzięki wsparciu Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych.

Zapraszamy!

TN2017-FB