Witryna zrealizowana dzięki:

Zwycięstwo rocznika 2010 w turnieju SoccerArena

W niedzielę 24 września chłopcy z rocznika 2010 wzięli udział w turnieju organizowanym na SoccerArenie. Turniej rozgrywany był w formule każdy z każdym. Zagraliśmy 6 meczów, naszymi rywalami były zespoły: Ursus (dwie drużyny), STF Champion, GKP Targówek, Olimp Brwinów oraz Varsovia Girls (rocznik 2009).
Byłem pod wrażeniem z jaką determinacją grali nasi chłopcy. Nie odpuszczali żadnej piłki, byli szybsi od rywali i nie bali się wchodzić w pojedynki 1 na 1. Zdecydowanie zasłużyli na to zwycięstwo, choć nie było łatwo. Wyróżnienie otrzymał Ignacy Rogowski, który został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju. – powiedział trener Michał Pielech

Tabela końcowa:
1. UKS Żagle
2. STF Champion
3. Ursus II
4. Ursus I
5. Varsovia Girls
6. Olimp Brwinów
7. GKP Targówek