AKTYWNE LATO Z PRZEDSZKOLNYM KLUBEM SPORTOWYM

W te wakacje, w trakcie trwania dyżuru opiekuńczego w Przedszkolu STRUMIENIE, PKS ma przyjemność zaprosić wszystkie dzieci do udziału w zajęciach dodatkowych „Aktywny Tydzień z…”

Dla naszych przedszkolaków przygotowaliśmy:

28.06-2.07
AKTYWNY TYDZIEŃ Z BALETEM
Prowadzi: Paulina Kroplewska-Kurach
Cena: 125 zł za tydzień/ 30 zł za pojedynczy dzień
Podczas Aktywnego tygodnia z baletem przedszkolaki poznają podstawy tańca klasycznego (potocznie zwanego baletem) urozmaicone ciekawymi wiadomościami z tej dziedziny. Dzieci poprzez ćwiczenia, układy baletowe oraz różnego rodzaju zabawy muzyczne będą uczyły się gracji, precyzji, dyscypliny i koordynacji ruchowej. Będą rozwijały się nie tylko ruchowo, ale także muzycznie.

28.06-02.07
AKTYWNY TYDZIEŃ Z PIŁKĄ NOŻNĄ
Prowadzą: trenerzy PKS i UKS
Godziny: 12:30-13:30
Cena: 125 zł za tydzień/ 30 zł za pojedynczy dzień
Aktywny tydzień z piłką nożną to cykl codziennych treningów piłkarskich. Na treningach dzieci będą kształtowały sprawność ogólną, a także poznają fundamentalne zasady piłki nożnej. Trenerzy będą próbowali zarazić dzieci pasją do ruchu oraz systematycznej aktywności fizycznej, wykorzystując podczas ćwiczeń narrację bajkową oraz różne zabawy z piłką. Zajęcia przeznaczone są wyłącznie dla Wiewiórek i Koników.

5-9.07
AKTYWNY TYDZIEŃ Z DANCE MIX 4 KIDS
Prowadzi: Maja Pyra
Godziny: 10.00-10.45
Cena: 125 zł za tydzień/ 30 zł za pojedynczy dzień
Podczas Aktywnego tygodnia z dance mix 4 kids dzieci poznają choreografie do znanych i lubianych utworów. Przedszkolaki zapoznane zostaną z elementami różnych tańców: hip-hop, jazz, taniec towarzyski, disco, taniec nowoczesny itp. Na każdych zajęciach odbędą się również gry i zabawy w oparciu o ruch sceniczny i nabyte umiejętności taneczne.

12-16.07
AKTYWNY TYDZIEŃ Z ARTISTS & EXPERIMENTS
Prowadzi: Magdalena Sujka
Cena: 125 zł za tydzień/ 30 zł za pojedynczy dzień
Aktywny tydzień z Artists & Experiments to cykl zajęć, na których dzieci będą rozwijały swoje zdolności artystyczne na płaszczyźnie plastyczno-technicznej. Podczas zajęć będziemy malowali, modelowali, zdobili oraz wykonywali inne prace za pomocą często zaskakujących technik. Zajęcia wzbogacone zostaną o elementy sensoplastyki. Podczas tego tygodnia nie zabraknie również eksperymentów, dzięki którym dzieci poznają właściwości różnych substancji.

19-23.07
AKTYWNY TYDZIEŃ Z TAŃCEM LUDOWYM
Prowadzi: Paulina Kroplewska-Kurach
Cena: 125 zł za tydzień/ 30 zł za pojedynczy dzień
Aktywny tydzień z tańcem ludowym będzie opierał się na zabawach muzyczno-tanecznych. Taniec ludowy to coraz bardziej powszechna forma tańca dla dzieci, ponieważ rozwija nie tylko poczucie rytmu, ale także jest świetną okazją do zapoznania się z bogactwem i pięknem polskiej kultury ludowej.

26-30.07
AKTYWNY TYDZIEŃ Z GIMNASTYKĄ Z ELEMENTAMI SI
Prowadzi: Mateusz Szymański
Cena: 125 zł za tydzień/ 30 zł za pojedynczy dzień
Celem Aktywnego tygodnia z gimnastyką z elementami SI będzie wzmacnianie napięcia mięśniowego, poprawa wad postawy oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej. Dzięki elementom integracji sensorycznej dzieci będą ćwiczyły prawidłowe odbieranie oraz interpretowanie bodźców zmysłowych. Na każdych zajęciach odbędą się również gry i zabawy ruchowe w formie atrakcyjnej dla przedszkolaków.

ZAPISY: [KLIK]
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA