Witryna zrealizowana dzięki:

Nowy harmonogram zajęć dla Międzylesia na czas pracy w trybie hybrydowym 17-28.05.2021 r.

Jak zapewne wszyscy wiedzą od najbliższego poniedziałku szkoły mogą prowadzić zajęcia stacjonarne w formie hybrydowej (max 50% uczniów dziennie).

Wymagało to również dostosowania harmonogramu zajęć UKS. Aktualny harmonogram znajduje się w zakładce HARMONOGRAM: [KLIK].

Jest on tak przewidziany, aby chłopcy, którzy będą w szkole na lekcjach stacjonarnych nie musieli zbyt długo czekać na swój trening, jednocześnie dając czas na dojazd tym, którzy tego dnia będą mieli zajęci on-line.

Nowa sytuacja jest też szansą do powrotu na nasze zajęcia sportowe dla uczniów, którzy z różnych przyczyn nie mogli na nie przyjeżdżać w czasie pracy zdalnej. Zapraszamy zatem zarówno dotychczasowych jak i nowych chętnych na nasze treningi. Dla każdego znajdzie się miejsce😊. Do zobaczenia!