Witryna zrealizowana dzięki:

BIEGACZE NA MEDAL- sukcesy naszych zawodników podczas dzielnicowych biegów na orientację

W dniach 16 i 20 września na stadionie Parafialnego Klubu Sportowego Radość zorganizowane zostały Mistrzostwa Dzielnicy Wawer w biegach przełajowych.
W poniedziałek zaplanowano starty indywidualne natomiast piątek przeznaczono na zmagania sztafetowe. W walce z trasą i innymi uczestnikami i samym sobą wzięło udział aż 26 naszych reprezentantów.
Dla 10 najlepszych biegaczy z każdego rocznika czekał awans do mistrzostwa Warszawy- co udało się wielu z naszych chłopaków!
I tak do finałów warszawskich indywidualnie zakwalifikowali się: Michał Wróblewski (VII.), Konrad Astrachancew (I.), Franciszek Stefaniuk (III.), Patryk Pawłowski (I.), Aleksander Lukosek (V.), Karol Astrachancew (VI.), Tomasz Skiba (I.) oraz Rafał Szcząchor(II.).

Historyczny sukces uzyskała również drużyna LO Żagle (w składzie: Konrad Astrachancew, Karol Astrachancew, Patryk Pawłowski, Rafał Szcząchor, Maciej Petryka, Aleksander Lukosek, Filip Witkowski oraz Tomasz Skiba), która w piątek zajęła I miejsce w ‘przełajowej sztafecie’ i będzie reprezentować dzielnicę Wawer na szczeblu warszawskim.

Gratulujemy wszystkim chłopakom dużego zaangażowania i serce, które pokazali podczas w/w zawodów, zachęcamy jednocześnie do ‘intensywnego’ trzymania kciuków za naszych chłopców w czasie finałów warszawskich, które odbędą się na Akademii Wychowania Fizycznego już  2 (indywidualne) i 8 (sztafetowe) października.

biebie2

Leave a Reply