Witryna zrealizowana dzięki:

Debiut najmłodszych szachistów poza szkołą

W minioną sobotę 16 kwietnia pięciu uczniów z klasy 1C i Grupy Startowej wzięło udział w pierwszym turnieju szachowym poza murami naszej szkoły. Rywalizowali w Szkole Podstawowej nr 353 w Starej Miłośnie z zawodnikami posiadającymi już kategorie szachowe. Mimo iż byli najmłodszymi graczami ich debiut okazał się udany. Każdy wrócił bogatszy o nowe doświadczenia. Chłopcy grając z zawodnikami starszymi od siebie stawili dzielny opór, będąc w dużej mierze równorzędnym partnerem do gry. Każdy z graczy wrócił z przynajmniej jedną wygraną partią. Najlepiej zaprezentował się Dominik Nocek, który wygrywając 4 partie z 7 uplasował się na 6 miejscu. Antoni Kaczorek i Mateusz Witek zajęli odpowiednio 10 i 11 miejsce.

KLIKNIJ – tabela turniejowa
KLIKNIJ – wyniki turnieju C