Witryna zrealizowana dzięki:

Dobry początek zmagań w Zimowej Lidze Escoli Barcelona!

Chłopcy z rocznika 2006 zainaugurowali rozgrywki zimowej ligi, której organizatorem jest Escola Barcelona.
Pierwszym przeciwnikiem był zespół Białych Orłów Warszawa, który w rundzie jesiennej występował na najwyższym szczeblu rozgrywek w MZPN.
Przeciwnik był bardzo mocny fizycznie, ale nasi młodzi piłkarze nadrabiali umiejętnościami technicznymi. Szybko strzelone bramki przez nasz zespół pozwoliły w pełni kontrolować przebieg spotkania, które ostatecznie zakończyło się wynikiem 14:2. Wielkie brawa!!

Na tle silnego rywala, który gra w I lidze Mazowieckiej, wypadliśmy bardzo korzystnie. Dobrze wyglądaliśmy motorycznie, potrafiliśmy stworzyć sobie bardzo dużo okazji do zdobycia bramek i co najważniejsze byliśmy skuteczni. Cała liga będzie doskonałym doświadczeniem na przyszłość zarówno dla mnie jak i chłopców – zrelacjonował trener Grzegorz Tryliński.

A już w najbliższą niedzielę kolejne wielkie emocje, tym razem przeciwnikiem będzie zespół Escoli Barcelona. Serdecznie zapraszamy do kibicowania. Początek spotkania o godzinie 10 przy ulicy Ostródzkiej.

BialeOrly-Zagle06_002

BialeOrly-Zagle06_001