Witryna zrealizowana dzięki:

Drugi sezon Młodej Kadry

W zeszłym roku szkolnym z inicjatywy Uczniowskiego Klubu Sportowego Żagle starszym uczniom naszej szkoły zaproponowano możliwość rozwoju zainteresowań sportowych w zupełnie nowym zakresie. Do programu poszukiwania swojego miejsca w kulturze fizycznej zwanego „Młodą Kadrą” dołączyło wtedy kilkunastu uczniów na dwóch ścieżkach rozwoju: piłki nożnej oraz pływania.

Od początku tego roku wielu uczniów pytało, kiedy startuje druga edycja naszego programu, ponieważ chcieliby w nim wziąć udział. Z wielka przyjemnością informujemy, iż w najbliższą środę 5 grudnia o godzinie 11:35 zostanie zorganizowane spotkanie inaugurujące drugi sezon działalności programu Młoda Kadra.

Na spotkaniu tym uczniom klas 8, 3G oraz 1-2 Lic przedstawione będą możliwości rozwoju na czterech ścieżkach: piłki nożnej, pływanie, biegania (nowość) oraz dziennikarstwa. Plan pracy na ten rok jest bardzo ambitny i interesujący, mamy zatem nadzieję, że uczniowie chętnie podejmą rękawicę. Zapraszamy!

MŁODA KADRA -SEZON 2-