Witryna zrealizowana dzięki:

Wyjątkowy mecz UKS Żagle 2010 z BKS 7 Warszawa

W sobotę 24 listopada drużyna UKS Żagle rocznik 2010 rozegrała dwa mecze z zespołem BKS 7 Warszawa. Szczególne było pierwsze spotkanie, ponieważ nasz zespół po raz pierwszy rozegrał mecz w 'siódemkach’, do tej pory rywalizowaliśmy grając po 5 zawodników. Przejście z małego boiska na znacznie większe oraz w sumie 4 zawodników więcej na boisku jest zazwyczaj sporym wyzwaniem. Nasi zawodnicy poradzili sobie jednak z tym nadzwyczaj dobrze. Od początku zdominowaliśmy rywala walecznością, a po pewnym czasie dodaliśmy do tego jeszcze więcej spokoju oraz jakości w rozegraniu i w konsekwencji wygraliśmy mecz. Natomiast drugie spotkanie rozegrane zostało już w standardowej formie po 'pięciu’. W tym meczu wystąpili inni zawodnicy niż w pierwszym. Tym razem mecz był zdecydowanie bardziej wyrównany. Pierwsi objęliśmy prowadzenie, ale rywale w końcówce mocno atakowali i udało im się wyrównać.

To był udany debiut dla naszego zespołu w nowym ustawieniu. Z początku było sporo chaosu na boisku, ale nasi zawodnicy potrafią szybko się zaadaptować do nowych warunków i wykorzystać to na swoją korzyść. W drugim spotkaniu walczyliśmy cały mecz, ale niestety w końcówce rywal wyrównał, a nam nie udało się już zmienić tego wyniku. Jestem zadowolony z obu meczów. – powiedział trener Michał Pielech

1. BKS 7 Warszawa – UKS Żagle 1:11
2. BKS 7 Warszawa – UKS Żagle 3:3

Zagle2010 - BKS 7 - 01

Zagle2010 - BKS 7 - 02

Zagle2010 - BKS 7 - 03