Witryna zrealizowana dzięki:

Dwa mecze drużyny 2004/05

W minioną sobotę zespół 2004/05 rozegrał dwa spotkania. Część chłopaków przed południem rozegrała mecz towarzyski z KS LAS na nowym obiekcie przy ulicy Łasaka 44. Druga część drużyny rozegrała kolejny mecz ligowy. Tym razem naszym rywalem był zespół Real Football Academy.

KS LAS 8:3 UKS Żagle

Choć przegraliśmy 8:3, to jestem bardzo zadowolony z chłopaków. Widoczne są ich indywidualne postępy. Regularność ćwiczeń przynosi dobre owoce. Ciężko gra się bez żadnego zawodnika na rezerwie, a tak zdarzyło się w meczu z KS LAS. Stąd w ostatniej części meczu brakowało nam sił, co skrzętnie wykorzystywał nasz rywal – powiedział trener Mateusz Nagórski.

Real Football Academy 0:6 UKS Żagle

Nasi zawodnicy rozegrali bardzo dobre spotkanie i nadal jesteśmy niepokonani. Cieszę się, że gole rozłożyły się na wielu chłopaków. Tego dnia gole padały po strzałach Mikołaja Borka, Tomka Lipki, Michała Janika, Bartka Buciora oraz Wojtka Pochwalskiego – powiedział trener Mateusz.

IMG_5309_Fotor