Witryna zrealizowana dzięki:

Mecze chłopaków z rocznika 2010

W piątek i sobotę (5 i 6 maja) zawodnicy UKS Żagle z rocznika 2010 rozegrali serie meczów.

Najpierw do rywalizacji podeszli chłopcy nie grający w turnieju Deichmann. W piątkowe popołudnie podejmowali u siebie na Lokalnej zespół AS Wesoła

UKS ŻAGLE 15:1 AS Wesoła

Chociaż rywale fizycznie nad nami górowali, to na boisku wyglądało to już zupełnie inaczej. Chłopaki w ogóle nie przestraszali się swoich przeciwników i dzielnie grali już od pierwszych minut. Całe spotkanie mieliśmy przewagę i konsekwentnie zamienialiśmy sytuacje podbramkowe na gole – powiedział trener Michał Pielech

W sobotni poranek​, grając jako Francja​ rozegraliśmy kolejne mecze na turnieju Deichmann 2017

FRANCJA 8:0 Paragwaj
FRANCJA 4:4 Argentyna

Pierwszy mecz zdecydowanie wygraliśmy, natomiast później graliśmy już z dużo silniejszym rywalem, który grając wysokim pressingiem sprawił, że popełniliśmy kilka błędów w rozegraniu. Właśnie po tych błędach padły pierwsze gole dla rywali. Później już 'goniliśmy’ wynik. Udało się doprowadzić do remisu, ale na zwycięską bramkę zabrakło kilku minut – powiedział trener Michał Pielech