Witryna zrealizowana dzięki:

Festiwal tańca UKS Żagle i Mat Dance Studio

Dnia 21 maja w szkole Strumienie odbył się pierwszy Festiwal Tańca organizowany przez UKS Żagle i Mat Dance Studio, szkołę tańca Mateusza Mielcarza, który prowadzi zajęcia z naszymi Przedszkolakami. Impreza była podzielona na dwie części, a w każdej z nich występowało kilkanaście utalentowanych grup dziecięcych. W sumie na scenie w Strumieniach wystąpiło ponad 300 dzieci z Józefowa, Warszawy, Radzymina, Sulejówka, Otwocka i Konstancina. Każdy z instruktorów wraz ze swoja grupą przygotował jeden lub dwa tańce, trwające łącznie ok 4 minut. Wszyscy mali tancerze zasłużyli na medale, dyplomy i nagrody od sponsorów. Oprócz występów na scenie, na dzieci czekało również sporo atrakcji poza nią. Malowanie twarzy, skręcanie balonów, kawiarenka przygotowana przez Rodziców UKS „Żagle” (dziękujemy!), wata cukrowa, kącik plastyczny, kącik UKS Żagle oraz pamiątkowa fotościanka. Dużym zainteresowaniem cieszył się również kącik sponsora głównego – firmy PGNiG gdzie każde z dzieci mogło wylosować ciekawy gadżet. Mamy nadzieję, że Festiwal Tańca zagości w józefowskich Strumieniach na stałe!

Dziękujemy za obecność i wspólną zabawę.