Witryna zrealizowana dzięki:

Mecze ligowe 21-22 maja

UKS Żagle’02 16:2 SF Warszawa

– Żaglowcy tego dnia byli nie do powstrzymania i urządzili koncert strzelecki. Pobiliśmy rekord strzelonych bramek w rozgrywkach GIMLIGI organizowanej przez UKS Orlik Mokotów. Gratulacje dla chłopaków – powiedział trener Mateusz Nagórski

UKS Żagle’04 3:0 Józefovia

– Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Wreszcie zagraliśmy skutecznie i konsekwetnie w obronie, czego efektem było przekonywujące zwycięstwo. Jestem pod ogromnym wrażeniem dyscypliny taktycznej chłopców w tym meczu. To co sobie założyliśmy w szatni realizowaliśmy w 100% przez cały mecz! Warto dodać, ze w tym meczu wystąpiło aż czterech chłopców z rocznika 2006 i dwóch z 2005 – powiedział trener Grzegorz Tryliński.

Młode Orły Halinów 5:4 UKS Żagle’05

– Mecz z Halinowem był bardzo wyrównany. Raz jedna drużyna, a raz druga wychodziła na prowadzenie. Gospodarze w ostatniej minucie zdobyli bramkę, która rozstrzygnęła losy spotkania. Na długo w pamięci pozostanie nam przepiękna bramka Mikołaja Borka, który „ruletą” minął przeciwnika i umieścił piłkę w siatce. Stadiony świata (!) – powiedział trener Mateusz Nagórski

UKS Żagle ’06 10:1 Gwardia warszawa

– Dzielnie walczący Gwardziści nie odpuszczali żadnej piłki, mocno przeszkadzali w konstruowaniu akcji, jednocześnie wyprowadzając groźne kontrataki. Z upływem minut nasza przewaga wzrastała i padały kolejne gole.
Oskar Lipka pokonał bramkarza gości ośmiokrotnie i jest bezapelacyjnie najlepszym strzelcem UKS-u. W ciągu tego sezonu zdobył już…101 bramek! – powiedział trener Grzegorz Tryliński.

 

FOTF5F2_Fotor