Flamenco – nabór do grupy tańca

W tym roku szkolnym jedną z nowych sekcji Przedszkolnego Klubu Sportowego jest flamenco – taniec znany jako klejnot kultury hiszpańskiej. Przybliży on dzieciom kulturę tego kraju, pozwoli poznać słówka w tym języku, a także poprzez swoją harmonijność ochroni kręgosłup i wspomoże koordynację. W środę, 21 lutego Pani Julia Kłosińska – prowadząca zajęcia, odwiedziła wszystkie grupy przedszkolne i przeprowadziła interesujący pokaz – pierw pokazała dzieciom profesjonalny taniec flamenco, a następnie każda z grup przetańczyła z Panią jeden utwór. Dzieci wspaniale się bawiły!

Ogłaszamy nabór do grupy flamenco. Niezdecydowanych zapraszamy na lekcję pokazową – zapraszamy do kontaktu z biurem klubu: biuro@ukszagle.pl

flamenco