Witryna zrealizowana dzięki:

Sparingowa sobota roczników 2008 oraz 2010

W sobotę 17 lutego drużyny UKS Żagle z roczników 2008 oraz 2010 rozegrały mecze towarzyskie.

UKS Żagle ’08 v Józefovia Józefów ’08 – wynik: 8:10

Chociaż mecz ostatecznie przegraliśmy, walka była wyrównana do samego końca. Szkoleniowo było to bardzo dobre spotkanie. Chłopcy realizowali przed meczowe założenia gry w obronie i w ataku. Na wiosnę prawdopodobnie zagramy rewanż z naszym lokalnym rywalem – powiedział po meczu trener Michał Pielech

UKS Żagle ’10 v UKS Iwiczna ’10 – wynik: 6:6

Mecz rozegrany w przyjaznej atmosferze zdrowej rywalizacji i duchu fair-play. W pierwszej części spotkania Żagle były na prowadzeniu, potem rywal nadrobił straty z nawiązką. W ostatniej minucie meczu dzięki zawziętości udało się strzelić dwie bramki i 'uratować’ remis. Ten mecz nauczył nas, że warto walczyć do ostatniej minuty – powiedział po meczu trener Michał Pielech

zagleR08-01

zagleR10-01