Witryna zrealizowana dzięki:

Gimnazjaliści na Turnieju w Krakowie

W sobotę 11 marca, o godzinie 5:35 rano, siedmiu gimnazjalistów wraz z trenerem ruszyło pociągiem do Krakowa. Celem podróży były zawody, które zostały zorganizowane przez Prądniczankę Kraków. W turnieju wzięło udział 6 drużyn. Nasi piłkarze rozegrali 6 spotkań i ostatecznie zajęli trzecie miejsce. Królem strzelców „Prądniczanka Cup 2017” został Antek Trojanowski.

Za nami fajna przygoda. Chłopaki dobrze zaprezentowali się podczas rywalizacji i zajęli wysokie 3 miejsce. Sama podróż czy pobyt w Krakowie pokazał, że są odpowiedzialni i zdyscyplinowani. Cieszymy się, że udało się znaleźć czas na odwiedzenie Kościoła Mariackiego, a także spacer po pięknym Krakowie – powiedział trener Mateusz Nagórski.

IMG_0646_Fotor

IMG_0664_Fotor

IMG_0672