Witryna zrealizowana dzięki:

Historyczny debiut UKS Żagle ’08

Sobota, 28 marca, z pewnością na długo zapadnie w pamięć chłopcom z rocznika ’08. Tego dnia rozegrali swój pierwszy mecz towarzyski w barwach Żagli. Naszym rywalem była drużyna Polonii Warszawa, również rocznik ’08.
Mecz zaczął się spokojnie, wydawało się, że chłopcy byli trochę stremowani nową sytuacją oraz kibicami, którzy licznie zasiedli na trybunach. Jednak kilka akcji z obu stron wystarczyło, aby zawodnicy skupili się na tym, co dzieje się na boisku. Z każdą minutą mecz nabierał tempa, a chłopcy z zaangażowaniem i determinacją walczyli o każdą piłkę. Nie brakowało również goli, które oczywiście bardzo cieszyły chłopaków oraz były pięknie nagradzane brawami przez kibiców. Oba zespoły toczyły równą walkę i do ostatniej minuty spotkanie było bardzo wyrównane.
Dziękujemy zespołowi Polonii Warszawa za przybycie i sportową walkę na boisku w duchu fair-play. Zawodnicy i trenerzy obu zespołów sprawili, że spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze. Dziękujemy również kibicom, którzy wsparli chłopców swoim żywym dopingiem.
Z pewnością możemy zaliczyć nasz pierwszy sparing do udanych wydarzeń.