Witryna zrealizowana dzięki:

Turniej Św. Józefa dla rocznika ‘06

Mnóstwo emocji, kilka zaskakujących wyników i wiele dobrej zabawy.

Turniej Św. Józefa dla rocznika ‘06

W minioną sobotę w hali szkoły „Strumienie” w Józefowie odbyła się druga edycja turnieju Św. Józefa dla rocznika 2006.
Zgodnie z tradycją w turnieju wzięły udział szkoły Stowarzyszenia Sternik z całej Polski. Obok naszych dwóch drużyn, swoją obecnością zaszczyciły nas szkoły z Krakowa, Gdańska, Poznania, Katowic i gościnnie zespół Akademii Wawer.
Chłopcy grali systemem każdy z każdym, a o końcowej klasyfikacji decydowała liczba zgromadzonych punktów.
Było mnóstwo emocji, kilka zaskakujących wyników i wiele dobrej zabawy.
Nasi chłopcy pokazali, że potrafią się dobrze bawić, a przy okazji grać fajną i skuteczną piłkę.
Ostatecznie zajęliśmy V i II miejsce, a o końcowym rozrachunku decydował wynik bezpośrednich spotkań, gdyż nasze drużyny posiadały taką samą ilość pkt co ich przeciwnicy. Pierwsze miejsce zdobył zespół z Krakowa łącznie gromadząc 13 pkt, za nimi UKS Żagle I (13 pkt), a ostatnie miejsce na podium przypadło drużynie z Akademii Wawer (10 pkt).
Każda z drużyn wyjechała do domu z medalami i deklaracją przyjazdu w przyszłym roku.
Jeszcze raz wielkie podziękowania dla sponsorów turnieju: firmom Super Drob i Decco, za pomoc w organizacji tego wydarzenia oraz wszystkim rodzicom i osobom zaangażowanym w turniej.