Witryna zrealizowana dzięki:

II miejsce piłkarzy 2005 na Delta Cup!

W sobotę piłkarze z rocznika 2005 wzięli udział w turnieju Delta Cup. W zawodach wzięło udział 16 zespołów. Nasi chłopcy odnieśli duży sukces zajmując wysoką 2 pozycję w ostatecznej klasyfikacji!

Jestem bardzo zadowolony z postawy naszych chłopaków. Przeszliśmy przez grupę błyskawicznie. Wygraliśmy wszystkie trzy spotkania. W ćwierćfinale spotkaliśmy się z dobrym zespołem Marcovii Marki. W regulaminowym czasie gry było 1:1, więc o awansie zdecydowały rzuty karne. Zwyciężyliśmy 2:0, a gola na wagę dalszej gry zdobył Franciszek Łukomski. W półfinale po emocjonującym spotkaniu zwyciężyliśmy 3:2 z KS Konstancin. W finale spotkaliśmy się ze zdecydowanie najlepszą drużyną turnieju. Zespół Champion prowadzony przez legendę warszawskiej Legii (Marcina Mięciela) zwyciężył zasłużenie 3:0. Pomimo tego chłopcy wykazali się w całych zawodach odważną grą. Walczyli dzielnie w każdym meczu, dzięki czemu udało się zająć wysoką drugą pozycję. Pokazali również zimną krew w rzutach karnych. Jestem przekonany, że to doświadczenie zmierzenia się z dużą presją zaowocuje na innych polach ich życia. Gratulacje! – powiedział trener Mateusz Nagórski.

zagle_05b

zagle_05a