Witryna zrealizowana dzięki:

Inauguracja rundy wiosennej w ligach MZPN

UKS ŻAGLE 2008

W sobotę, 30 marca ruszyła runda wiosenna ligi MZPN. Drużyna UKS ŻAGLE 2008 w pierwszym meczu zmierzyła się z zespołem KS Wesoła.

„Szkoda, że ten mecz przegraliśmy bo rywal był w naszym zasięgu. Trzy bramki straciliśmy po prostych błędach pod swoją bramką. Nie układało nam się również pod bramką przeciwnika, były problemy ze stworzeniem sobie dogodnych sytuacji podbramkowych. Obraz gry nieco zmienił się w ostatniej kwarcie, kiedy strzeliliśmy dwie bramki i byliśmy blisko wyrównania. Niestety zbrakło czasu. Musimy wyciągnąć z tego lekcję na przyszłość, aby szybciej wejść na wyższe obroty” – powiedział po meczu trener Michał Pielech.

UKS ŻAGLE – KS Wesoła 3:4

UKS ŻAGLE 2009

Również w sobotę 30 marca rocznik 2009 rozpoczął rozgrywki w III lidze MZPN. Pierwszy mecz rozegraliśmy z drużyną RKS Bór Regut, która w poprzednim sezonie walczyła o awans do II ligi i zakończyła swoje potyczki na drugim miejscu. Początek meczu był bardzo wyrównany, lecz nasi zawodnicy włożyli całe serce do tego meczu. Mecz zakończył się wynikiem 13:2 dla UKS ŻAGLE. Chłopcy zagrali przepiękny mecz. Można było zaobserwować wiele wygranych pojedynków 1 na 1 oraz wiele akcji , które wymagały dobrej współpracy całego zespołu.