Witryna zrealizowana dzięki:

Sparing UKS Żagle 2010 z FCB Escola II 2010

W niedzielę 31 marca 2019 r. zespół UKS Żagle 2010 rozegrał mecz towarzyski z drużyną FCB Escola II Varsovia. Spotkanie obyło się na boisku rywala. Dziękujemy za zaproszenie.

To był bardzo dobry mecz w wykonaniu naszej drużyny. Dodatkowo pierwszy raz graliśmy w ustawieniu 1-3-2-1, ale nasi chłopcy świetnie się w nim odnaleźli. Oba zespoły były nastawione na kreowanie gry, a nie tylko przeszkadzanie rywalowi. Takie mecze są dużą wartością. Nasi chłopcy byli również sprawdzani na różnych pozycjach. Dzięki temu lepiej rozumieją grę w następnych spotkaniach. Ozdobą meczu była przepiękna bramka Piotrka Korby z rzutu wolnego. – powiedział po meczu trener Michał Pielech

Bramka Piotrka – [KLIK]

UKS Żagle – FCB Escola II 14:4