Witryna zrealizowana dzięki:

Integracja sensoryczna w przedszkolu – nowa odsłona zajęć z gimnastyki

Od początku września w naszej ofercie znalazły się nowe zajęcia z gimnastyki korekcyjnej – gimnastyka z elementami integracji sensorycznej.

Zajęcia cieszą się ogromnym zainteresowaniem w odpowiedzi na które, od października stworzyliśmy drugą grupę ćwiczeniową.

Podczas zajęć staramy się w formie wszelakich zabaw poprawiać koordynację oraz wygaszać niepożądane odruchy. Na zajęciach zmieniamy się w wiele ciekawych zwierzątek, pokonujemy tory przeszkód i świetnie się bawimy.

Zajęcia prowadzi p. Tomasz Tryk – wychowawca klasy startowej w Żaglach, koordynator oddziałów 0-3 w Falenicy, trener piłki nożnej rocznika 2009 oraz do zeszłego roku trener piłki nożnej dla przedszkolaków. Od tego roku witamy serdecznie p. Tomka w nowej roli – jako instruktora zajęć gimnastyka z elementami integracji sensorycznej. Z wykształcenia p. Tomek jest pedagogiem wczesnoszkolnym, a aktualnie kończy studia z integracji sensorycznej.

Na zajęcia z p. Tomkiem mamy jeszcze miejsce dla dwóch Koników, zapraszamy!

IS-PKS