Witryna zrealizowana dzięki:

Kolejna odsłona turnieju rocznika ’08 w Konstancinie

W niedzielę, 18 października, zespół trenera Michała Pielecha, wziął udział w kolejnym z turniejów organizowanych jesienią przez KS Konstancin.

Tak jak poprzednio, do zawodów stanęło 5 drużyn, obok naszej udział wzięli: wspomniani gospodarze- KS Konstancin, Polonia Warszawa, KS Ursus oraz UKS Iwiczna.

Turniej rozegrany został w dość ekstremalnych, jak dla 7-latków, warunkach: niska temperatura oraz intensywne opady deszczu z pewnością sprawiły, że gra nie była komfortowa. Momentami bardziej niż z rywalem, chłopcy musieli walczyć z kałużami.

„Cieszę się, że pomimo takiej pogody, nasi chłopcy licznie przybyli na dzisiejszy turniej, odpowiednio ubrani i gotowi do wyjścia na boisko. Z pewnością gra w takich warunkach była dla nich bardzo ciężka, ale mężnie temu podołali – jestem z nich dumny. Na boisku potrafiliśmy stworzyć sytuacje bramkowe i zamienić je na gole, to przyniosło dużo radości całej drużynie.” – powiedział po turnieju trener Michał.