Witryna zrealizowana dzięki:

ZAPRASZAMY NA KARKONOSKI POWER’ 24

To już 10. sezon, kiedy starsi uczniowie Szkoły Żagle (7SP-4LO) zapraszani są na wspólną, zimową przygodę podczas obozu turystyki aktywnej. KarkonoSKI Power w tym roku tradycyjnie odbędzie się w Szklarskiej Porębie w pierwszym tygodniu ferii zimowych (13-19.01.2024). Tradycyjnie również podczas obozu entuzjaści białego szaleństwa będą rozkoszować się pięknem karkonoskiego krajobrazu zarówno podczas wędrówek górski, ‘potyczek’ z jakuszyckimi trasami do narciarstwa biegowego jak i klasycznego szkolenia i szusowania na snowboardach i nartach zjazdowych. Ale to nie wszystkie atrakcje. W planach mamy jeszcze treningi funkcjonalne, odnowę biologiczną oraz kilka niespodzianek.

Zapisu na obóz można dokonać przez: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY