Witryna zrealizowana dzięki:

Kolejne zmagania ligowe rocznika 2007!

W trzeciej kolejce spotkań drużyna UKS-u pewnie pokonuje rywali z Międzylesia.

W niedzielny poranek, drużyna “Żaglowców” miała okazję sprawdzić swoje umiejętności na tle dobrze znanego ZWAR-u Międzylesie. Od początku spotkania widać było, że ten mecz przebiegał będzie pod dyktando UKS-u. Częste odbiory piłki na połowie przeciwnika zdecydowanie ułatwiały dochodzenie do sytuacji bramkowych – Nasz styl gry idealnie odzwierciedla wartości, które chcemy chłopcom przekazywać w szkole. W poczynaniach każdego z zawodników widać odwagę i determinację! Staramy się grać ofensywnie i nie zostawiać przeciwnikowi dużo swobody na boisku. Taka forma prowadzenia meczu sprawia, że jesteśmy w stanie szybko dochodzić do sytuacji bramkowych. W niedzielnym spotkaniu takowych okazji było dużo, co jasno sygnalizuje wynik spotkania – powiedział trener Łukasz Rychlica.

W kolejnej serii gier zespół UKS-u Żagle uda się na mecz wyjazdowy z APJD Warszawa.

UKS Żagle 12 – 1 ZWAR II Międzylesie
Bramki: F.Kobyliński, Borek, Trzeciak, Borek, Bocian, Szałek, F.Kobyliński, F.Kobyliński, Grabowski,
Borek, Rodowicz, F.Kobyliński
Skład: Staszak-Watrakiewicz, Średziński, Nuszkiewicz, Rodowicz, Bocian, Borek, F.Kobyliński, Szałek
Grali również: Trzeciak, Grabowski, Koźluk