Witryna zrealizowana dzięki:

Koszykarska liga WLBA

W piątek 27 kwietnia na hali sportowej przy ul. Poezji został rozegrany ostatni mecz drugiej rundy koszykarskiej ligi WLBA. Na parkiecie spotkały się drużyny Żagle 1 oraz Felicjanki’02. Dla naszej drużyny był to mecz o wszystko, tylko wygrana mogła dawać nam możliwość walki w finale.

Każda kwarta była bardzo wyrównana. Chłopaki grali kosz za kosz. Na szczęście dla naszej drużyny ostatnia część meczu przyniosła trochę spokoju, co zaowocowało odskoczeniem naszej drużyny na 4 punkty i przewagi tej już do końca spotkania nie oddaliśmy, ostatecznie wygrywając 20 : 16.

Świetny mecz przyniósł nam awans do finału, gdzie znów zmierzymy się z drużyną Felicjanek’02. Jak na razie w rywalizacji obu drużyn mamy remis. Zapowiada się więc naprawdę ostra walka.

Wszystkich miłośników koszykówki i kibiców naszej drużyny zapraszamy na mecz finałowy, który odbędzie się 18 maja o godzinie 16:30 na hali sportowej przy ul. Poezji.

Plan gali finałowej jest następujący:

16:00-16:30 – Otwarty konkurs rzutów osobistych
16:30-16:45 – Rozgrzewka drużyn
16:45-17:15 – Mecz finałowy
17:15-17:30 – Uroczyste zakończenie WLBA, wręczenie nagród i wyróżnień.

W załączniku do pobrania tabela wyników oraz zestawienie najlepszych rzucających ligi.

TABELA – [KLIK]

RZUCAJĄCY – [KLIK]