Witryna zrealizowana dzięki:

Aktywny weekend rocznika 2010 UKS Żagle

W sobotę 12 maja cześć chłopców z rocznika 2010 rozegrała mecz towarzyski z zespołem Hutnika Warszawa.

Na początku rywal wyszedł na wysokie prowadzenie, ale po zmianie połów nasi żaglowcy nabrali pewności siebie i zaczęły wpadać bramki dla nas. Ostatecznie zabrakło trochę czasu, aby wygrać lub nawet zremisować spotkanie. Mecz przebiegł w bardzo przyjaznej atmosferze, dziękujemy rywalom za zaproszenie – powiedział po meczu trener Michał Pielech

Natomiast w niedzielę 13 maja wzięliśmy udział w turnieju dla rocznika 2010 na SoccerArenie.

W tym turnieju mieliśmy okazję rywalizować z silnymi drużynami. Mecze rozgrywane były w bardzo wysokim tempie. Rywale potrafili wykorzystać najmniejszy błąd i zamienić go w bramkę. Nasza drużyna też umiała stworzyć sobie dogodne sytuacje bramkowe, ale czasami zabrakło dokładności, aby strzelić gola. Tak też było w ćwierćfinale, gdzie niestety przegraliśmy w karnych, czyli powtórzyliśmy wynik Reprezentacji z finałów EURO2016 🙂 – powiedział trener Michał Pielech

UKS-Zagle2010-12.05.2018

UKS-Zagle2010-13.05.2018