Witryna zrealizowana dzięki:

KURS TAŃCÓW NARODOWYCH- 12.10.2023

W czwartek 12.10 uczniowie klasy 3 wzięli udział w zajęciach tanecznych w ramach Kursu Tańców Narodowych organizowanego przez Uczniowski Klub Sportowy ŻAGLE.

 

Chłopcy zaczęli swoją przygodę z tańcami narodowymi od rozgrzewki na torze przeszkód, który został przygotowany przez animatorów. Na trasie tego toru mogli odnaleźć nazwy tańców narodowych oraz zobaczyć, jak wyglądają stroje przeznaczone do ich tańczenia. Później udali się na zajęcia, na których przy akompaniamencie muzyki i pod okiem wspaniałych instruktorów ćwiczyli kroki poloneza, krakowiaka, mazurka, oberka i kujawiaka.

 

Darczyńcą Kursu Tańców Narodowych jest Fundacja Banku Pekao S.A.

 

W ramach kursu odbędzie się jeszcze kilka zajęć realizowanych w Centrum Edukacyjnym IDMN w Warszawie, przy ul. Andersa 20. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych- bez ograniczeń wiekowych. Zapraszamy do udziału! Więcej informacji, w tym harmonogram zajęć: https://bit.ly/46hvHuy .

Udział w kursie jest darmowy!

Zgłoszenia: kurstaneczny@idmn.pl

Zapraszamy do obejrzenia filmu z zajęć: