Witryna zrealizowana dzięki:

Mecze ligowe 14-15 maja

UKS Orlik Mokotów 7:4 UKS Żagle ’02
Tym razem naszym przeciwnikiem był lider rozgrywek GIMLIGI. Przeciwnicy znów byli zdecydowanie silniejsi fizycznie. Pomimo tego spotkanie było wyrównane. Były momenty, że graliśmy bardzo dobrze długo utrzymując się przy piłce. Cieszę się, że choć przegraliśmy, to sami chłopcy byli zadowoleni ze swojej postawy i potrafili dostrzec wiele plusów – powiedział trener Mateusz Nagórski.

UKS Orlęta Mroków 2:6 UKS Żagle ’04
Początkowo mecz był wyrównany. Zachęcałem chłopców do tego, aby niezależnie od wyniku ciągle wierzyli, że mogą to spotkanie wygrać. I tak się stało. Przyszedł taki moment, że zyskaliśmy sporą przewagę w grze i wykorzystaliśmy dogodne okazje. Na koniec chłopcy mogli odtańczyć zwycięski taniec radości – powiedział trener Łukasz Sapała.

KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 10:1 UKS Żagle ’05
Za nami ciężkie spotkanie. Rywale grali bardzo agresywnie, co zaskoczyło wielu naszych chłopaków. Nie pokazaliśmy pełni naszych możliwości. Z pokorą przyjmujemy wynik i dalej zabieramy się do pracy – powiedział trener Mateusz Nagórski

Agape II Białołęka 2:5 UKS Żagle ’06
– Rozegraliśmy kolejny  dobry mecz z mocnym przeciwnikiem. Dzięki szybko strzelonym bramkom mogliśmy kontrolować spotkanie, chociaż w drugiej kwarcie dobrze grający chłopcy z Białołęki zepchnęli nas do głębokiej defensywy i strzelili nam dwie bramki. Mimo tego dobrze poradziliśmy sobie z presją i to my cieszyliśmy się z końcowego zwycięstwa. Cieszy dobra gra zespołowa i  to, że coraz lepiej funkcjonują stałe fragmenty gry, z których strzelamy coraz więcej bramek – powiedział trener Grzegorz Tryliński.

DSC08049