Witryna zrealizowana dzięki:

Mecze ligowe 7-8 maja

UKS Żagle’02 3:7 Alfa Przymierze Rodzin
Kolejne spotkanie GIMLIGI za nami. Szybko straciliśmy cztery gole. Później gra się wyrównała, ale ciężko było nadrobić stratę, choć Żaglowcy walczyli bardzo dzielnie. Przeciwnicy byli silniejsi fizycznie i szybsi. Cieszę się z wielu pięknych, drużynowych akcji, które kończyły się bramkami. Dobra współpraca na boisku procentuje – powiedział trener Mateusz Nagórski.

FC Lesznowola 3:7 UKS Żagle’05
Mecz odbywał się w strasznym skwarze. Chłopcy zmagali się w związku z tym nie tylko z przeciwnikiem, ale również pogodą. I jeden i drugi egzamin zdali na ocenę bardzo dobrą. Dzięki męskiej postawie, nieustępliwości oraz grze zespołowej mogliśmy po meczu cieszyć się ze zwycięstwa i odtańczyć taniec radości – powiedział trener Mateusz Nagórski.

GKP Targówek 2:8 UKS Żagle’06
Na początku meczu straciliśmy dwa gole i w drużynie pojawiło się zaskoczenie. Nowa sytuacja, której musieliśmy sprostać. Gospodarze grali bardzo ambitnie. Chłopcy jednak stawili czoła wyzwaniu. Odważnie atakowali, co ostatecznie przyniosło zwycięstwo – powiedział trener Grzegorz Tryliński.

FOTF7EB