Witryna zrealizowana dzięki:

Mistrzostwa Szkoły w Judo – podsumowanie

Dnia 27 marca br w Sali sportowej szkoły w Międzylesiu odbyły się Mistrzostwa Szkoły „Żagle” w Judo – 2018. Do zawodów zgłosiło się większość naszych trenujących, bo 48 zawodników z klas: 0, I, II, III,IV i V. Poziom walk mógł cieszyć nie tylko trenerów, ale i przybyłych rodziców.

Zawody rozegrane zostały na dwóch polach walki w grupach tak aby chłopcy mogli stoczyć więcej niż jeden pojedynek. Na macie nr 1 sędziował trener Tomasz Głuszyk a na drugiej starszy kolega startujących, uczeń szkoły Konstanty Kułakowski którego debiut oceniony został bardzo pozytywnie.

W swoich grupach wagowych i wiekowych zwyciężyli:

Antek Chmielewski, Benio Oleszczyk, Jakub Izbicki, Antek Dworczyk, Mateusz Witek, Tobiasz Duda, Wincenty Kobyliński, Jerzy Chmielewski, Jan Woźnica, Eryk Beroud, Radek Litowiec, Aleks Kowalczyk, Marcin Tabor.