Witryna zrealizowana dzięki:

Nowa sekcja – tenis ziemny

Uczniowski Klub Sportowy ŻAGLE we współpracy z Klubem Tenisowym PASJA zaprasza do najmłodszego dziecka w naszej sportowej rodzinie: Sekcji Tenisa Ziemnego.

Młodzi adepci tego pięknego sportu w zależności od wybranej opcji będą mieli możliwość szlifowania swoich sportowych umiejętność pod bacznym okiem profesjonalnej kadry trenerskiej. Zajęcia będą odbywały się na świeżo wyremontowanych kortach znajdujących się na terenie Instytutu Elektrotechniki, czyli ‘2 kroki ‘ od szkoły. W okresie jesienno-zimowym nad kortami pojawi się nowy, ogrzewany i dobrze oświetlony balon zapewniający ciągłość pracy szkoleniowej nawet przy najtrudniejszych warunkach atmosferycznych.

Jako pasjonatów tenisa, naszych trenerów cechuje profesjonalizm oraz zaangażowanie, co z pewnością będzie inspirować młodych zawodników do jeszcze większej pracy na treningach.

Szczegóły organizacyjne znajdą Państwo w harmonogramie zajęć UKS na sezon 2017/18.

Do zobaczenia na korcie!