Witryna zrealizowana dzięki:

Nowe panie od baletu i tańca ludowego w Przedszkolnym Klubie Sportowym

Od połowy października na zajęciach baletu i tańca ludowego pojawiały się wraz z panią Pauliną nowe panie, które pod koniec października przejęły grupy taneczne w zastępstwie za panią Paulinę.

Nowe prowadzące to osoby, które poznały już naszych małych tancerzy, będą kontynuować program szkoleniowy, który został przekazany przez dotychczasową prowadząca p. Paulinę.

Choć dla dzieci nowe twarze naszej instruktorskiej kadry nie są już obce, chcemy oficjalnie przedstawić i powitać trzy nowe panie:

· Balet w poniedziałki: Natalia von Lonska– jest ona studentką 3 roku choreografii i technik tańca oraz studium pedagogicznego na Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, wcześniej uczyła się m.in. w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Warszawie oraz Centrum Baletowym Neoclassica, ma doświadczenie w pracy z dziećmi i dobrze się z nimi dogaduje

· Balet w piątki: Iwona Marzec – absolwentka Szkoły Baletowej oraz Uniwersytetu Muzycznego z bardzo dobrym podejściem do dzieci.

· Taniec ludowy: Karolina Stańczak – obecnie studentka Pedagogiki na Uniwersytecie Warszawskim, ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Baletową w Warszawie, jest także wieloletnią tancerką Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego 'Warszawianka”, zarówno w ramach szkoły baletowej jak i zespołu ludowego poznała wiele technik tanecznych takich jak: taniec współczesny, taniec jazzowy, taniec charakterystyczny, taniec towarzyski i inne. W pracy z dziećmi ma kilkuletnie doświadczenie