Witryna zrealizowana dzięki:

UKS Żagle 2005/2006 – weekend pełen zwycięstw

W miniony weekend 27-28 października 2018 r. nasz zespół UKS Żagle 2005/2006 odniósł w Kids Soccer League dwa zwycięstwa z rzędu. Po bardzo zaciętym spotkaniu uporaliśmy się z aktualnym vice liderem, bardzo groźnym przeciwnikiem, drużyną AP Zina 3:2, rewanżując się tym samym za porażkę z pierwszej rundy. W drugim meczu tego weekendu pokonaliśmy drużynę Polskiej Akademii Piłkarskiej Warszawa w stosunku 10:4. Mecz początkowo nie układał się po naszej myśli. Drużyna PAP-u z furią ruszyła do ataku, co przyniosło im upragnioną bramkę i było 0:1. Napór przeciwnika trwał jeszcze 10 minut, po których nasi zawodnicy rozpoczęli odrabianie strat. Świetną grę udokumentowaliśmy kolejno strzelanymi bramkami. Brawo chłopaki, to były dwa bardzo dobre mecze!

Leave a Reply