Witryna zrealizowana dzięki:

Nowe twarze w UKS Żagle: tenis stołowy

Od grudnia tenis stołowy chłopcy będą trenować pod okiem dwóch nowych instruktorów.

  • ŁUKASZ BUZA
  • PAWEŁ CHUŁERAŃSKI

Cel, jaki nowi trenerzy chcą osiągnąć w młodszej grupie naszych tenisistów to nauka trenowania w skupieniu, koncentracji poprzez zabawy porządkujące i dyscyplinujące grupę. Chłopcy będą pracować również nad prawidłowym serwem.

W starszej grupie będzie doskonalony topspin i nauka zasady jak skutecznie serwować z rotacjami bocznymi. W końcowej fazie treningu mają miejsce ćwiczenia wzmacniające mięśnie ramion, brzucha i pleców. Celem sekcji jest zwiększenie ilości trenujących w grupie starszej – zapraszamy chłopców z klasy 7 wzwyż do skorzystania z zajęć próbnych.

Po pierwszych wspólnych treningach nasi trenerzy zaobserwowali, że chłopcy są zaangażowani i chętnie trenują nowe techniki. Zapowiadają się miesiące owocnych treningów.

lukasz Buza

tenis-stolowy-PC