Witryna zrealizowana dzięki:

UKS Żagle 2004/2005 – podsumowanie sezonu

Trener Łukasz Sapała o trenowanych rocznikach: 11 listopada zakończyliśmy zmagania ligowe w II lidze okręgowej Trampkarzy w ramach Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Nasza grupa składała się z siedmiu zespołów. Rozegraliśmy łącznie 12 spotkań, z czego 2 wygraliśmy, 2 zremisowaliśmy oraz 8 przegraliśmy. Finalnie zajęliśmy szóste miejsce, prawdopodobnie gwarantujące utrzymanie w lidze.

Warto zaznaczyć, że po pierwszych kilku meczach, które dosyć wyraźnie przegraliśmy, nasza drużyna weszła na zdecydowanie wyższy poziom sportowy. Doświadczenie zebrane przez chłopców podczas minionych trzech miesięcy jest bezcenne i jak widać owocuje zdecydowanie lepszym poziomem sportowym. Mogę powiedzieć z pełną odpowiedzialnością, że w tej chwili mamy drużynę, która gwarantuje pełne zaangażowanie, emocje, walkę do końcowego gwizdka oraz chęć zwycięstwa w każdym meczu. Przed nami okres zimowy, podczas którego będziemy bardzo mocno trenować, rozgrywać mecze towarzyskie oraz turnieje. Głęboko wierzę w to, iż okres ten w możliwie najlepszy sposób pozwoli nam przygotować się do kolejnego sezonu. W naszej drużynie jest wielu utalentowanych chłopców, dla których gra w piłkę jest ogromną pasją, a moją pasją jako trenera jest ich trenowanie i przekazanie jak najszerszej wiedzy i doświadczenia. Taka mieszanka musi przynieść pozytywne rezultaty. Już nie możemy doczekać się kolejnego emocjonującego sezonu.

2004-LS