Witryna zrealizowana dzięki:

Nowy prowadzący zajęcia szachowe

Drodzy Państwo, mamy zaszczyt przedstawić nową postać, która prowadzić będzie zajęcia szachowe z Państwa dziećmi w ramach zajęć UKS w roku szkolnym 2016-2017.
Bartłomiej Heberla to bardzo utalentowany instruktor szachów. Od 2006 roku posiada tytuł arcymistrza, natomiast od 2012 roku posiada międzynarodowy certyfikat Trenera FIDE oraz certyfikat instruktora PZSZach.

Pod postacią Pana Bartłomieja kryje się o wiele więcej – jest on także wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski Juniorów w szachach klasycznych, szybkich i błyskawicznych, reprezentantem kraju na Mistrzostwach Świata i Europy zarówno w kategoriach juniorskich jak i Open, złotym i srebrnym medalistą Mistrzostw Polski w szachach błyskawicznych oraz ubiegłoroczny (2015) srebrnym medalista MP w szachach szybkich, trenerem i kapitanem reprezentacji Malty na Olimpiadach 2012, 2014 oraz 2016, która zakończyła się 2 dni temu, trenerem indywidualnym czołowych polskich juniorów, m.in złotego medalisty w szachach szybkich do lat 18 oraz złotego medalisty w szachach błyskawicznych do lat 12 (lipiec 2016).

Zapraszamy serdecznie do zapisu na zajęcia, oczywiście za pośrednictwem PORTALU RODZICA.